Connex Liner DN200x160
DN250 x160mm ID228-244mm

Mer information
| Art Nr | 4501600950033 |
|---|---|
| Dimension ID | 188-201mm |
| Material | Pvc-U |
| Utförande | Anborrning Med Muff |
| Funktion | Anborrning Mot Relining |
| Tryck/Flöde/Temp | självfall, max 2,5bar |
| Serie | CONNEX Koppling |
| Grupperingsord | CONNEX Koppling |
| Dimension | DN200 |
| Produkttyp | Anborrningsmuff |
| Borrhål | 162mm +-1mm |
Produktbilagor

