Connex Liner DN300 x 160
DN300 x160mm ID287-306mm

Mer information
| Product Name | Connex Liner DN300 x 160 |
|---|---|
| Art Nr | 4501600950037 |
| RSK Nummer | RSK3114401 |
| Dimension | DN300 x ansl DN160 |
| Produktdimension (ID) | 287-306mm |
| Material | Pvc-U |
| Utförande | Anborrning Med Muff |
| Funktion | Anborrning Mot Relining |
| Tryck/Flöde/Temp | självfall, max 2,5bar |
| Borrhål (mm) | 162mm +-1mm |
| Serie | CONNEX Koppling |
| Grupperingsord | CONNEX Koppling |
| Produkttyp | Anborrningsmuff |
Produktbilagor

