Connex Liner DN300x200 mm
DN300 x160mm ID287-306mm

Mer information
| Product Name | Connex Liner DN300x200 mm |
|---|---|
| Art Nr | 4501600950038 |
| Dimension (DN) | DN300 |
| Dimension | DN300 x ansl DN200 |
| Inv. rördiameter ansl. (ID) | 275-295 mm |
| Material | Pvc-U |
| Utförande | Anborrning Med Muff |
| Funktion | Anborrning Mot Relining |
| Tryck/Flöde/Temp | självfall, max 2,5bar |
| Borrhål (mm) | 162mm +-1mm |
| Serie | CONNEX Koppling |
| Grupperingsord | CONNEX Koppling |
| Produkttyp | Anborrningsmuff |
Produktbilagor

