Connex Liner DN500 x 160
DN400 x160mm ID388-412mm

Mer information
| Art Nr | 4501600950042 |
|---|---|
| Dimension ID | 453-513mm |
| Material | Pvc-U |
| Utförande | Anborrning Med Muff |
| Funktion | Anborrning Mot Relining |
| Tryck/Flöde/Temp | självfall, max 2,5bar |
| Serie | CONNEX Koppling |
| Grupperingsord | CONNEX Koppling |
| Dimension | DN400 x ansl DN160 |
| Produkttyp | Anborrningsmuff |
| Borrhål | 200mm +-1mm |
Produktbilagor

