Connex Liner DN250x160mm
DN400 x160mm ID388-412mm

Mer information
| Product Name | Connex Liner DN250x160mm |
|---|---|
| Art Nr | 4501600950036 |
| Dimension (DN) | DN250 |
| Dimension | DN250 x ansl DN 160 |
| Inv. rördiameter ansl. (ID) | 228-244 mm |
| Material | Pvc-U |
| Utförande | Anborrning Med Muff |
| Funktion | Anborrning Mot Relining |
| Tryck/Flöde/Temp | självfall, max 2,5bar |
| Borrhål (mm) | 200mm +-1mm |
| Serie | CONNEX Koppling |
| Grupperingsord | CONNEX Koppling |
| Produkttyp | Anborrningsmuff |
Produktbilagor

