Fabekun ILA 200
DN700-1800x200mm

Mer information
| Product Name | Fabekun ILA 200 |
|---|---|
| Art Nr | 4501600850046 |
| Dimension (DN) | DN200 |
| Produktdimension (ID) | 1200-2400 mm |
| Material | Pvc-U |
| Utförande | Anborrning Med Muff |
| Funktion | Anborrning Mot Betongbrunn |
| Tryck/Flöde/Temp | självfall, max 2,5bar |
| Serie | ILA anslutning |
| Grupperingsord | ILA anslutning |
| Produkttyp | Anborrningsmuff |
| Övrigt | Väggtjocklek 50–245 mm |
Produktbilagor

