Rörpropp Ø 200-400mm. 2,5bar
RDK 200-400 2,5 bar

Detaljer
Rörpropp Ø 200-400mm Fyllnadstryck 2.5bar Gummi NR. För plaströr,gjutgärnsrör mm
Mer information
| Product Name | Rörpropp Ø 200-400mm. 2,5bar |
|---|---|
| Art Nr | 3208220003800 |
| RSK Nummer | RSK1033766 |
| Dimension | 200-400mm (8-16") |
| Material | Nr-Gummi |
| Funktion | För Självfallsavlopp |
| Tryck/Flöde/Temp | 2,5bar |
| Serie | Rörpropp |
| Grupperingsord | Rörpropp |
| Produkttyp | Rörpropp |
Produktbilagor

