Rörpropp Ø 300-600mm 2,5bar
RDK 300-600 2,5 Bar
Detaljer
Rörpropp Ø 300-600mm Fyllnadstryck 2.5bar Gummi NR. För plaströr,gjutgärnsrör mm
Mer information
| Product Name | Rörpropp Ø 300-600mm 2,5bar |
|---|---|
| Art Nr | 3201440000801 |
| RSK Nummer | RSK1033767 |
| Dimension | 300-600mm (12-24") |
| Material | Nr-Gummi |
| Funktion | För Självfallsavlopp |
| Tryck/Flöde/Temp | 2,5bar |
| Serie | Rörpropp |
| Grupperingsord | Rörpropp |
| Produkttyp | Rörpropp |
Produktbilagor

