Rigid BI Adapter DN200/183-226mm

Mer information
| Art Nr | 4501500400018 |
|---|---|
| Arbetsområde | 183 – 226 mm |
| Material | Polykarbonatplast/Epdm-Gummi |
| Utförande | Betongövergång Invändig |
| Funktion | Övergång Mellan Olika Rörtyper |
| Tryck/Flöde/Temp | självfall, max 2,5bar |
| Serie | VPC Koppling |
| Dimension | arbetsområde 183-226mm |
| Produkttyp | Övergångskoppling |
| Övrig Info | * med Vario muff 11° avvinkling |
| Tillgänglighet | *BESTÄLLNINGSVARA |
